Strona internetowa
na miarę Twoich potrzeb!


Pozwól odnaleźć się w sieci i zdobądź nowych Klientów dzięki profesjonalnej
stronie internetowej.


Zapytaj o bezpłatną wycenę!
Tworzymy strony internetowe wysokiej jakości, w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Masz pewność, że Twoja strona będzie wyświetlana poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych,
takich jak: smartphone, tablet, czy też laptop.
Dbamy o to, aby każda witryny była zoptymalizowana pod względem użyteczności. Dopasowujemy elementy strony pod kątem Twoich klientów. Staramy się tworzyć przejrzystą grafikę, która pozwala szybko znaleźć potrzebne informacje.

Strony, które możemy Ci zaoferować:


wizytówkaaa

Wizytówka

Jeśli potrzebujesz prostej strony, to wizytówka jest właśnie dla Ciebie. Jej celem jest zaprezentowanie Ciebie/ Twojej firmy, a także zdjęć, czy danych kontaktowych, aby Klienci mogli znaleźć Cię w sieci.

serwis

Serwis internetowy

Stworzymy dla Ciebie bloga, portal społecznościowy lub inny rozbudowany, profesjonalny serwis o szerokiej funkcjonalności, które pozwoli Ci na rozwój biznesu w Internecie.

landing

Landing page

Chcesz zwiększyć skuteczność kampanii reklamowej? Przekieruj reklamę na landing page, na której znajdą się jedynie informacje o danym produkcie/usłudze. W ten sposób na pewno osiągniesz większą sprzedaż.

onepage

One page

Strona one page jest idealna dla osób, które prowadzą mały biznes z konkretnym produktem lub usługami. Wszystkie informacje umieścimy na jednej stronie, w sposób atrakcyjny i profesjonalny.


Mamy bogate doświadczenie w kreowaniu stron WWW. Tworzymy je tak, aby pomóc naszym Klientom osiągnąć pełen potencjał.
Sprawdź nasze standardy.Strona w standardzie RWD

Responsive Web Design, to technika projektowania strony lub sklepu www, tak aby wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na wielkich ekranach, jak i na ekranach smartfonów czy tabletów.


Strona oparta na CMS

Każda stworzona przez nas strona, oprócz atrakcyjnego wyglądu i użyteczności, wyposażona jest w system zarządzania treścią, który pozwala na dokonywanie zmian na stronie oraz jej administrację bez naszej ingerencji. Dzięki temu zarządzanie stroną jest łatwe i intuicyjne dla każdego użytkownika.


Optymalizacja SEO Ready

Zdajemy sobie sprawę, że konkurencja w Internecie jest duża. W związku z tym, aby ułatwić Ci start z własnym biznesem, przygotowujemy strony zgodnie z zasadami SEO Ready. Dzięki temu strony stają się bardziej przyjazne dla wyszukiwarek internetowych, co oznacza, że łatwiej się je pozycjonuje oraz Klienci szybciej mogą znaleźć twoją stronę w sieci.