Marketing internetowy


Reklama w sieci pozwoli Ci na dotarcie do znacznie większej ilości Klientów.
Sprawdź, jak zwiększyć swoją sprzedaż.


Skontaktuj się z nami!

Projektujemy unikalne rozwiązania marketingowe. Personalizujemy treści, które pomogą sprzedać lub promować produkt, czy usługę.

Kampanie AdWords

Wejdź na pierwszą stronę google w krótkim czasie!

Zapewniamy odpowiedni dobór słów kluczowych, czyli krótkich sloganów reklamowych, które będą wyświetlane w sieci wyszukiwania lub reklamowej, które przedstawią ofertę i jednocześnie zachęcą do odwiedzenia Twojej strony

Otrzymasz także comiesięczny raport aktywności Twojej kampanii przedstawiający między innymi współczynnik konwersji, czyli ilość wyświetleń do kliknięć.


E-mail marketing

E-mail to klucz do sukcesu w biznesie.

Jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamowych. Pozwala rozwijać długoterminowe i korzystne dla nas relacje. Spersonalizowany i dobrze ukierunkowany daje zwiększenie świadomości marki, przez co uzyskuje się o wiele większą konwersje sprzedaży.


Social Media Marketing

Posiadamy pełne zaplecze SEO i Social Media, które pozwala ustalić cele, grupę docelową, atrakcyjną i wartościową treść oraz przede wszystkim zintegrować całość tak, aby Twoja obecność była jak najlepiej widoczna. Przygotujemy i dostosujemy strategie pod Twoich odbiorców. Otrzymasz gotowe narzędzia, a także video szkolenia, które pozwolą Tobie działać samodzielnie. Wszystkie działania nastawione są na pozyskanie jak największej publiczności, która przełoży się na wzrost sprzedaży


Monitorowanie Marki

Możemy pomóc poprawić oraz śledzić reputację firmy, a także dowiedzieć się, jak ludzie postrzegają markę.

Treść w Social Media

Facebook, Twitter lub Pinterest może zwiększyć ruch w krótkim okresie czasu. Nasi eksperci określą najbardziej odpowiedni typ treści oraz platformę dla Twojej marki.

Zarządzanie Social Media

Nasz zespół ekspertów może zarządzać kontami w Twoim imieniu i angażować się z publicznością.

Profile w Social Media

Tworzymy i dostosowujemy profile social media o wysokiej jakości treści i estetyki, które współdziałają z marką i publiczności.


Kampanie, które prowadzimy, są niezwykle skuteczne:

home_agency2_iconbox32

83%


Średni wzrost ruchu

ox2

42%


Średni spadek odrzuceń

box4

38%


Wzrost średniego czasu wizyty

box3

21%


Wzrost otworzeń